525 Anise Lane Sarnia, ON N7S 0G6
Active (538 Days)
$559,900 (CAD)
MLS®:
24028090
24028090
Sean Ryan
Hilary Ryan, Coldwell Banker Southwest Realty, Brokerage
Hilary Ryan, Coldwell Banker Southwest Realty, Brokerage
Source
CREA
Last checked May 14 2026 at 7:55 PM EDT
CREA
Last checked May 14 2026 at 7:55 PM EDT
Bathroom Details
- Full Bathrooms: 2
Condo Information
- Fees: $100/Monthly
Living Area
- 1,102 sqft
Listing Price History
Date
Event
Price
% Change
$ (+/-)
Apr 20, 2026
Price Changed
$559,900
-2%
-$10,000
Apr 08, 2026
Price Changed
$569,900
-5%
-$30,000
Location

Description